Заява політичної партії «Партія Володимира Буряка «ЄДНАННЯ»

Політична партія «Партія Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» занепокоєна та обурена ситуацією, що сталася у смт Кушугум Запорізького району Запорізької області.

У ніч з 14 на 15 лютого 2021 року невідомими особами було розбито скляні вхідні двері до приміщення громадської приймальні депутата Запорізької обласної ради від ПП «Партія Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» Дмитра Миколайовича Майстра, зірвано вивіску, а всередину будівлі було кинуто вибухонебезпечний предмет.

Напад на громадську приймальну депутата було здійснено вдруге в ніч з 16 на 17 лютого. Зловмисники знову розбили скляні двері, закидавши її камінням.

За даними фактами до Запорізького районного управління ГУНП в Запорізькій області було подано заяву про вчинення кримінального правопорушення.

Переконані, що напади на громадську приймальню пов’язані з активною депутатською діяльністю та принциповою позицією депутата обласної ради Д.М. Майстра та депутата Кушугумської селищної ради В.М. Гамаюнової щодо важливих питань розвитку місцевої громади в умовах децентралізації.

Вважаємо, що деяким представникам місцевої влади не подобається їхнє прагнення відстоювати права та інтереси жителів громади на гідне життя, зокрема, доступне та якісне медичне забезпечення на території Кушугумської селищної ради.

Розцінюємо такі злочинні дії як спробу залякати та перешкодити виконанню повноважень депутатів від ПП «Партія Володимира Буряка «ЄДНАННЯ».

Саме тому звертаємось до керівників ГУ Національної поліції України в Запорізькій області, Прокуратури у Запорізькій області, УСБУ у Запорізькій області з прохання взяти під особистий контроль розслідування цієї прикрої події, а також вжити всіх необхідних профілактичних заходів з метою недопущення подальших перешкоджань діяльності депутатів місцевих рад незалежно від їх політичної приналежності.

Головна рада

ПП «Партія Володимира Буряка «ЄДНАННЯ»

Останні новини
  • Партія «Єднання» допомогла з проведенням регати

  • Володимир Буряк: «Єднання» – це партія запоріжців, у якої немає столичних «хазяїв»

  • Тисячі запорожців вийшли на мітинг проти політичних терористів, які взяли в заручники все місто