Місто, яке створене для людей

Ми всі повинні об’єднатися заради добробуту запоріжців і розвитку нашого рідного міста, відкинувши дрібні політичні протиріччя.

Пропоную зробити це в рамках об’єднання запоріжців. Адже, на жаль, загальнонаціональні політичні партії занадто далекі від проблем міста, міської інфраструктури, транспорту, благоустрою, медицини і освіти, ремонту доріг і всього іншого.

Багато що в нашому місті вдалося зробити, але ще більше належить здійснити. Здійснити разом, об’єднавши зусилля. Все, що потрібно для процвітання нашого міста, у нас є: і природні багатства, і сильна промисловість, і наша культура.

ТА ГОЛОВНЕ, ЩО Є В НАШОМУ МІСТІ, –  ЦЕ ЛЮДИ!

— Мер Запоріжжя Володимир Буряк

 • 1
  Продовжимо розпочате

  Багато що в нашому місті вдалося зробити, але ще більше належить здійснити. Здійснити разом, об’єднавши зусилля. Ніхто не хоче, щоб розвиток нашого міста опинився під загрозою через політичні конфлікти, які виникають на будь-яких виборах і потім переносяться у стіни міської ради

 • 2
  Об’єднання запоріжців

  «Єднання» – це те, що допомогло нам стабілізувати ситуацію в попередні роки, повернути керованість процесами в місті, побороти хаос і безвідповідальність. Лише тоді, коли є єднання, ми можемо боротися з проблемами, розвиватися і упевнено йти вперед

 • 3
  Головне — це ви!

  В кожній роботі є важливим результат. Але люди – завжди на першому місці. Бо люди створюють результат. Люди оцінюють результат. І все, що робиться, повинно служити людям. Отже, головне — це ви!

Що ми робимо

Головне для мене – це люди. Саме завдяки зусиллям наших людей, їхній самовідданості, принциповості, чесній та ефективній праці місто змінюється на очах

— Мер Запоріжжя Володимир Буряк

Наша історія

 • 2016-2020
  Розвиток запорізького аеропорту
  Розпочато масштабну програму розвитку міжнародного аеропорту "Запоріжжя". Відновлено 75 тисяч кв.м. злітно-посадкової смуги, збудовано сучасний термінал європейського рівня площею понад 12 тисяч кв.м. із плановою пропускною здатністю - мільйон пасажирів на рік. Відкрито нові авіарейси до Шарджі та Тель-Авіва, бюджетний рейс до Києва, регулярний рейс до Барселони, збільшено кількість регулярних рейсів до Стамбула, Мінська та Києва, у 2018 році відкрито перший регулярний рейс до Європи “Запоріжжя – Варшава”. У 2019 році збільшено прибуток аеропорту до 91 мільйону гривень на рік.
 • 2016- 2020
  Благоустрій міста
  Реконструйовано проспект Маяковського, сквер Театральний, сквер Піонерів та Алею троянд. Розпочато благоустрій Вознесенівського парку. Триває реконструкція паркових зон та скверів у кожному з районів міста. Завершено реконструкцію Правобережного пляжу, тривають роботи зі створення сучасної зони відпочинку на вул. Лейтенанта Шмідта у Заводському районі.
 • 2016-2020
  Оновлення медичного обладнання та ремонти лікарень
  Розпочато масштабну реконструкцію сімейних амбулаторій, закуплено нове обладнання, меблі та сучасний санітарний транспорт до оновлених закладів. Відкрито діалізний центр на базі 10-ї лікарні, створено амбулаторний реабілітаційний центр для учасників бойових дій, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, активно працює госпітальне відділення для ветеранів війни на базі 2-ї міської лікарні. Тривають ремонти відділень та продовжується закупівля сучасного медичного обладнання до міських лікарень. Лише протягом 4 років придбано 261 одиницю медобладнання.
 • 2017-2020
  Програма “Запорізький трамвай”
  Зібрано 11 запорізьких та придбано 13 європейських трамваїв. Виконано капітальний ремонт 8 трамвайних вагонів. Загалом оновлено майже 70% трамвайного парку. Наразі триває збирання ще 3 трамваїв запорізького виробництва.
 • 2017-2020
  Запорізький міський ботанічний сад
  Започатковано міську програму розвитку ботанічного саду, протягом 2017-2018 років реконструйовано та відкрито оновлену теплицю із збільшеною площею, осучасненим виглядом та збільшеним різноманіттям тропічних рослин. У червні 2019 року – розпочато будівництво унікальної для України оранжереї площею близько 1000 кв. м.
 • 2017-2020
  Скорочення черги до дитячих садків
  У 2017 році після реконструкції запрацювали 3 заклади дошкільної освіти –у Шевченківському, Комунарському та Вознесенівському районах. У 2019 – оновлено ще 2 дитсадки у Заводському та Шевченківському районах. На початку реалізації міської програми черга до дитячих садків міста складала 1600 дітей, наразі у черзі – 61 дитина (при цьому у дитсадках є вільні місця).
 • 2019-2020
  Модернізація міських бібліотек
  Розроблено єдину айдентику бібліотек та створено фірмовий дизайн приміщень, за яким будуть проводитися ремонти усіх закладів. Триває створення єдиного електроного каталогу біблотечного фонду міста, впроваджується електроний квиток, продовжується оновлення бібліотечного фонду. Розроблено та затверджено програму розвитку бібліотек, що передбачає масштабне оновлення закладів та підвищення зарплатні бібліотекарям. Після реконструкції вже відкрито Центральну бібліотеку для дорослих на вул. Гоголя, 66, бібліотеки по проспекту Маяковського, 7 та пр. Соборному, 173. Завершуються реконструкції ще трьох закладів.

Де ми знаходимося

АДРЕСА

Гаряча лінія

(безкоштовно)