Офіційна заява Партії Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» з приводу загострення суспільно-політичної ситуації в Запорізькій області

Партія Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» вкрай стурбована вибухонебезпечною суспільно-політичною ситуацією, що склалася в прифронтовій Запорізькій області, яка фактично межує з зоною проведення операції Об’єднаних Сил.

Йдеться про намагання представників низки політичних сил у незаконний спосіб захопити владу і, як наслідок, дестабілізувати діяльність кількох місцевих рад.

Найбільш загрозливою є ситуація в Запорізькій міській раді, де утворено дивну за своїми змістом та суттю коаліцію. Її кістяк складають депутати від політичних партій, які на національному рівні вважають себе непримиренними ідеологічними опонентами. Адже одні сповідують прозахідні цінності, інші пропагують суто проросійський порядок денний. Проте в Запоріжжі осередки цих партій знаходяться під впливом певних місцевих бізнес-структур.

Чергова спроба «коаліціантів» привласнити повноваження міського голови Запоріжжя, який після операції на серці знаходиться на лікарняному, запланована на 14 липня 2021 року. На цю дату частина депутатського корпусу скликає позачергову сесію Запорізької міської ради.

Партія Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» заявляє про незаконність проведення 14 липня 2021 року позачергової сесії Запорізької міської ради. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» виключне право на скликання сесії належить міському голові, а в разі його відсутності секретарю ради. Оскільки посада секретаря Запорізької міської ради тимчасово вакантна, призначити дату позачергової сесії міської ради за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради може лише міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Таким чином, будь-які рішення, прийняті 14 липня 2021 року будуть незаконними, а спроби примусити виконавчі органи ради їх виконувати втягнуть Запоріжжя у нескінченні судові спори та соціально-комунальний хаос.

Більше того, взагалі відсутня необхідність проведення позачергової сесії міської ради. Адже питання, які запропоновані на розгляд сесії 14 липня 2021 року, вже внесені в порядок денний чергової сьомої сесії Запорізької міської ради, проведення якої, розпорядженням міського голови Запоріжжя, призначене на 20 липня 2021 року.

Принагідно, нагадуємо колегам, що завдання депутатів місцевих рад захищати інтереси всієї громади, кожного запоріжця, а не окремих осіб, які прагнуть чужими руками та голосами протизаконно узурпувати владу та за міський кошт набивати власні кишені чи влаштовувати земельні оборудки.

З можливими реаліями перетворення Запоріжжя на суцільний «сквер Яланського», або недобудований багатоповерховий «туалет» в парку Трудової слави запоріжці не хочуть миритися.

Саме тому «Партія Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» заявляє про свою однозначну і непохитну позицію у відстоюванні та захисті інтересів громади Запорізької області від будь-яких спроб подальшого розгойдування ситуації в Запоріжжі та області, в убезпеченні запорізької громади від зазіхань політичних шулерів та хвойд.

Разом із тим, ми звертаємося до Президента України Володимира Зеленського, аби він, як Гарант Конституції України, задіяв усі наявні законні важелі впливу задля недопущення суспільно-політичного вибуху в Запоріжжі та в Запорізькій області!

Слава Запоріжжю та Запорізькому краю! Слава Україні!

Головна рада ПП «Партія Володимира Буряка «ЄДНАННЯ»

Останні новини
  • Партія «Єднання» допомогла з проведенням регати

  • Володимир Буряк: «Єднання» – це партія запоріжців, у якої немає столичних «хазяїв»

  • Тисячі запорожців вийшли на мітинг проти політичних терористів, які взяли в заручники все місто