Лідери партії

Лідер – це той, кому довіряють люди. І сьогодні я напевно можу стверджувати: люди нам довіряють.

Ми повірили в свої сили. Коли я виїжджаю на огляд об’єктів будівництва або ремонту, коли проводжу зустрічі в трудових колективах, я відчуваю підтримку людей. підтримку тих змін, які відбуваються в місті. Я бачу, що все більше городян відчувають себе частиною цих змін, рушійною силою цих змін.

Представляю вам моїх однодумців, тих, із ким ми досягли цього результату.

— Мер Запоріжжя Володимир Буряк

“Vestibulum eu quam nec neque pellentesque efficitur id eget nisl. Proin porta est convallis lacus blandit pretium sed non enim. Maecenas lacinia non orci at aliquam. Donec finibus, urna bibendum ultricies laoreet, augue eros luctus sapien, ut euismod leo tortor ac enim. In hac habitasse platea dictumst. Sed cursus venenatis tellus, non lobortis diam volutpat sit amet.”

Володимир Буряк, лідер партії

Наша команда

Я багато разів говорив, і повторю: головне для мене – це люди. Саме завдяки зусиллям наших людей, їхній самовідданості, принциповості, чесній та ефективній праці місто змінюється на очах.

За ці п’ять років я познайомився з сотнями чудових і достойних людей. Простих і світлих, які чесно і з любов’ю роблять свою справу, допомагають іншим, рухають наше місто вперед. Прийшов час запропонувати їм реалізувати себе на новому рівні. Відкрити їм дорогу в міську владу, де вони зможуть застосувати свої досвід, бачення і енергію на благо Запоріжжя. Саме тому я ухвалив рішення створити партію – партію запоріжців.

Головний принцип підбору кандидатів – це прозорість та відкритість. У списку будуть люди нові при владі, які добре зарекомендували себе. Які проявили себе з найкращого боку, були результативними та ефективно працювали на благо жителів Запоріжжя. З декотрими із них ми плідно працювали. Когось нам рекомендують трудові колективи міста із найрізноманітніших сфер: виробництва, транспорту, медицини, соціального захисту, освіти, благоустрою міста.

Безумовно, всі вони – місцеві, запоріжці. Вони працюють поруч з нами, живуть з нами по сусідству, в таких же звичайних будинках. Водять своїх дітей в ті ж дитячі садки і школи, що й ми. Живуть тими ж сподіваннями і проблемами, що й усі ми. Вони тут живуть, працюють і пов’язують майбутнє своє і своїх дітей із Запоріжжям.

Дякую всім тим, хто робить свою щоденну працю з відданістю, із завзятістю, з любов’ю, хто змінює наше місто на краще. Тим, хто безпосередньо бере участь в управлінні, підтримці і поліпшенні міської інфраструктури, і просто активним городянам, волонтерам та активістам.

— Мер Запоріжжя Володимир Буряк