Конференція Запорізької міської організації політичної партії “Партія Володимира Буряка “Єднання”

ПОВІДОМЛЕННЯ

Згідно ч. 3 ст. 218 Виборчого кодексу України, ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ВОЛОДИМИРА БУРЯКА «ЄДНАННЯ» повідомляє про наступне:

20 вересня 2020 року об 11 год. 30 хв. за адресою м. Запоріжжя, Бульвар Шевченка, 71 А конференц-зала, другий поверх  Готелю – Khortitsa Palace Hotel (Хортиця Пелас)

відбудеться конференція ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ВОЛОДИМИРА БУРЯКА «ЄДНАННЯ» з метою висування кандидатів у депутати місцевих рад та кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ, ЯКІ ВІДБУДУТЬСЯ 25 ЖОВТНЯ 2020 р.

Акредитація представників ЗМІ на висвітлення конференції триває до 16:00  18 вересня 2020 р.. Для акредитації просимо надіслати на електронну адресу info@edn.zp.ua таку інформацію:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові журналіста.
 2. Назва ЗМІ.
 3. Посада.
 4. Копія редакційного посвідчення.
 5. Паспортні дані журналіста (та оператора).
 6. Телефон для зв’язку.

Умови відвідування

Вхід за попередньою реєстрацією.

Зареєструватися
Майбутні заходи
 • Конференція Запорізької обласної організації політичної партії “Партія Володимира Буряка “Єднання”

  м. Запоріжжя, Бульвар Шевченка, 71 А, конференц-зала, другий поверх  Готелю - Khortitsa Palace Hotel (Хортиця Пелас)

  Конференція ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ВОЛОДИМИРА БУРЯКА «ЄДНАННЯ» з метою висування кандидатів у депутати місцевих рад та кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ, ЯКІ ВІДБУДУТЬСЯ 25 ЖОВТНЯ 2020 р.